- -

Mezinárodní outdoorový festival na Malé Úpě 8.-10.12.

08.11.2017

ADVENT JAK MÁ BÝT: PŘES DEN LYŽOVÁNÍ, VEČER SLEDOVÁNÍ OUTDOOROVÝCH PECEK

Malá Úpa (Pomezní Boudy) leží v Krkonoších nedaleko Sněžky, uprostřed drsné přírody v nadmořské výšce 1.050 m. Jezdí k nám milovníci hor, turisté a vůbec všichni vyznavači aktivního životního stylu. Ideální místo, kde promítnout outdoorové filmy.

Letos poprvé k nám zavítá Mezinárodní festival outdoorových filmů MFOF. Promítat budeme v Galerii Celnice přímo na hranicích s Polskem. Doufáme, že se promítání zúčastní co nejvíce fanoušků outdoorových filmů z okolí na české, ale i na polské straně. Promítat se bude v pátek, sobotu a neděli v blocích 17:00-18:30 a 19:00-20:30.

Outdoorový festival můžete spojit s prvním lyžováním. Lyžařské středisko SKiMU je připraveno, takže jak se vám líbí přes den lyžovat, večer shlédnout krásné outdoorové kousky a poté si skočit do jedné z místních restaurací. Kromě pěkného kulturního zážitku návštěvníci festivalu jistě ocení maloúpský minipivovar Trautenberk, který vaří poctivá piva pro horaly z vody stékající ze svahů Sněžky.

Můžete přijet na jeden den, nebo strávit na Malé Úpě celý víkend – ubytování najdete ZDE.

Důležitá informace: v případě účasti pošlete prosím email na galerie@malaupa.cz, Galerie Celnice má omezenou kapacitu, tak abyste si mohli v klidu sednout. Napište jméno, příjmení, kolik osob a kdy přijdete.


Partneři penzionu

Penzion Blesk v Malé Úpě hodnocení