Aquapark v Karpaczi

30.07.2020

Přesně 20 km od Pomezních Bud (29 minut jízdy autem), se v polské horské vísce Karpacz nachází stavba, kterou by zde turista nečekal – moderní aquapark Sandra. Najdete tu všechno, vodní svět, bazény, jacuzzi (35°C), umělé mořské vlny, vodní řeku, saunu, páru, sněžnou jeskyni. Kromě toho si můžete nechat masáže nejrůznějších typů včetně reflexní, kyslíkové a bahenní.

Aquapark je otevřen denně od 8:00 – 21:00, o víkendu až do 22:00. Ceny jsou: 1 hod (dospělý 25 zł/dítě 19 zł), 2 hod (40 zł/30 zł), 3 hod (50 zł/35 zł), celý den (55 zł/40 zł). Kurz cca 6.3 Kč za 1 zł (červen 2010).

Cesta z Malé Úpy je ZDE.

O návštěvě aquaparku nám napsala Jana S. z Chrudimi:

“Aquapark jsme trochu hledali, značení nemají moc dobré, ale nakonec jsme hotel s aquaparkem našli (v centru Karpacze odbočte vlevo). Dvě hodinky jsou akorát. Na recepci se dá platit kartou, dají vám čip na ruku, se kterým se zamykají i skříňky. Samotný aquapark je příjemně veliký, není to žádný gigant jako v Praze Čestlicích, ale bohatě to stačí. Našemu 8 letému Kubovi se nejvíce líbilo: * 2 tobogány (celkem jsou tu 4, z nichž jeden je hodnocen jako těžký), jeden z nich pěkně rychlý a světélkující, druhý se jezdí na nafukovacím kruhu, * mořské vlny, které pouštějí v pravidelných intervalech, * “jungle park” pro menší s plovoucími zvířaty. Já jsem si krásně zaplavala v 25 m bazénu a ohřála se v horké vířivce s mnoha podvodními proudy.  Moc se nám tady líbilo.”


Partneři penzionu

Penzion Blesk v Malé Úpě hodnocení