Cyklisté na Blesku vítáni

30.07.2020

Stejně jako pro turisty, tak i pro příznivce kol je Malá Úpa rájem. Díky nadmořské výšce můžete uskutečnit nádherný hřebenový přejezd směr Žacléř, nebo se vydat krkonošských cyklobusem do Harrachova a zpět po své “ose”.

Vyrazit můžete také na polskou stranou Krkonoš, na které je překvapivě hustá síť cyklostezek, kde nepotkáte téměř živáčka, a pokud ano, potom je to český cyklista.

Chcete se podívat do Pece pod Sněžkou? Není problém, vede tam pěkná cyklostezka.

Na své si přijdou i děti, díky poloze Malé Úpy je u nás více rovného terénu než jinde.

Při výletech do vzdálenějších míst Krkonoš pomohou cyklobusy. Pravidelně denně v obou směrech (ráno po sedmé hodině) vyjíždí a večer (kolem půl páté) se vrací zase zpět: z Harrachova, přes Rokytnici nad Jizerou, Benecko, Vrchlabí, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou do Horní Malé Úpy. Krkonošské cyklubusy budou v provozu od 29.5.-26.9.2009, v červnu každou sobotu, neděli, v červenci, v srpnu denně, v září ve čtvrtek, sobotu a neděli. Všechny cyklobusy jsou vybaveny na přepravu minimálně 15 kol. Na linkách platí tarif vyhlášený dopravcem, který je vyvěšen ve vozidle. Cena jízdního kola 10 Kč bez ohledu na přepravovanou vzdálenost.


Partneři penzionu

Penzion Blesk v Malé Úpě hodnocení